POLYESTER PUTTY GLASSFASER IMEX

Шпаклівка GLASSFASER IMEX поліефірна зі скловолокном, двокомпонентна, зеленого кольору, з добавкою спеціального рубленого скловолокна. Підвищує механічну міцність виробу. Рекомендується для заповнення наскрізних дефектів і зміцнення місць, ослаблених корозією. Незамінна при ремонті човнів, кемпінгових причепів і т.п.
Виробництво RANAL Sp z o.o. Poland, на замовлення ПП НВФ «ІМЕКС ХІМГРУП».
Фасовка: 0,25кг, 0,5кг, 1кг; 1,7 кг

Використання.
Шпаклівка GLASSFASER IMEX (Польща) зі скловолокном застосовується при фарбуванні автомобіля, для підготовки поверхонь автомобіля під нанесення ЛФМ.
Рекомендується: при ремонті автомобілів, човнів, кемпінгових причепів та іншої техніки.
Призначення.
Шпаклівку IMEX зі скловолокном рекомендується використовувати для шпатлювання перед фарбуванням автомобіля або іншої техніки місць, ослаблених корозією, проіржавілих, наскрізних отворів, що піддаються механічним впливам. Шпаклівка зі скловолокном є ідеальним основою для наступних шарів інший шпаклівки. На шпаклівку GLASFASER IMEX можна наносити інші поліефірні шпаклівки.
Гарантійний термін придатності – 6 місяців з дня виготовлення. Зберігати в холодному приміщенні, подалі від джерел тепла і вогню. Виріб необхідно оберігати від безпосереднього впливу сонячних променів.

Увага! Необхідно уникати передозування затверджувача, так як це може призвести до зміни кольору лакофарбового покриття. Шпаклівку IMEX зі скловолокном, змішану з затверджувачем, не можна додавати в ємність з невикористаною шпаклівкою.

Продукція під торговою маркою «АВТОТРЕЙД» заслужено відзначена золотою медаллю «За конкурентоспроможність і високу якість» в загальнонаціональному Українському конкурсі «Вища проба».

Tags: