POLYESTER PUTTY ALU

Шпаклівка ALU IMEX поліефірна двокомпонентна з додаванням спеціального алюмінієвого порошку, темно-сірого кольору.
Призначена для заповнення великих і глибоких вм’ятин і вирівнювання великих плоских поверхонь, котрі піддаються великим змінам температури в межах від -30 до + 120 ° С. Шар з шпаклівки ALU переносить електростатичні розряди.
Фасовка: 0,25 кг, 0,5 кг, 1кг, 1,7 кг.
Виробництво RANAL Sp z o.o. Poland, на замовлення ПП НВФ «ІМЕКС ХІМГРУП».

Застосування.
Шпаклівка ALU IMEX (Польща) з додаванням алюмінієвого порошку для підготовки автомобіля до фарбування.
Призначення.
Шпаклівка ALU IMEX поліефірна двокомпонентна з додаванням спеціального алюмінієвого порошку може бути використана при заповненні великих і глибоких вм’ятин, а також при вирівнюванні великих плоских поверхонь, які піддаються великим змінам температури в межах від -30 до +120 ° С. Завдяки хорошій тепловіддачі шпаклівка з алюмінієвим порошком може бути використана при ремонті елементів кузова автомобіля, які піддаються великим змінам температури, наприклад, капот автомобіля. Шпатлівка з алюмінієвим порошком не втрачає своїх властивостей при високих температурах.
Покриття, отримані за допомоги шпаклівки ALU IMEX з добавкою спеціального алюмінієвого порошку, переносять електростатичні розряди.
Шпаклівка ALU IMEX характеризується меншою, ніж у звичайних шпаклівок осадкою, високою еластичністю і адгезією до основи, а так само стійкістю на зміни температури і механічні коливання.
Шапклівка легко обробляється, а прошліфована поверхня автомобіля характеризується високою гладкістю.

Продукція під торговою маркою «АВТОТРЕЙД» заслужено відзначена золотою медаллю «За конкурентоспроможність і високу якість» в загальнонаціональному Українському конкурсі «Вища проба».

Tags: ,