Наші нагороди

Нагорода «Вища проба» за бездоганну якість.

Завод «Імєкс ХІМГРУП» »рішенням Експертної ради Асамблеї ділових кіл удостоєний національної премії Гран-прі« Вища проба »за бездоганну якість.

Один з головних проектів програми «Лідери XXI століття» – конкурс на присудження продукції і послуг компаній Гран-прі знака якості «Вища проба». Мета конкурсу – створення позитивного іміджу українських компаній, стимулювання виробників в боротьбі за якість, привернути увагу споживача до якісних, конкурентоспроможним товарам і послугам в Україні.
Знак якості «Вища проба» присуджується кращим зразкам української продукції, які змогли в умовах сучасної конкуренції завоювати довіру споживачів і користуються підвищеним попитом на внутрішньому ринку України.
Постійна і планомірна робота з аналізу ринку, строгому контролю сировини і впровадженню сучасних європейських рецептур і технологій в організацію виробництва, дозволило розчинникам і автохімії під ТМ Імекс і ТМ Автотрейд (завод «Імекс ХІМГРУП») заслужено отримати нагороду:

Диплом лауреата національної премії ГРАН-ПРІ «ВИЩА ПРОБА» за виробництво високоякісної та конкурентоспроможньої продукції торгівельних марок ТМ Імекс, ТМ Автотрейд.

Медаль «За бездоганну якість продукції та послуг».