«ІМЕКС ХІМГРУП презентувала свій завод на ІНВЕСТИЦІЙНОМУ САМІТІ.

Украинский завод производитель растворителей и автохимии отмечен на международном саммите

16 червня 2014, в «Президент Готель», вул. Госпітальна, 12, м. Київ, 01023, Україна) відбувся КИЇВСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ САМІТ ЛІДЕРІВ.
Організатори Саміту – Асамблея ділових кіл України спільно з представниками ділових і комерційних структур Великобританії, Швейцарії, Італії, Литви та інших країн.

У саміті взяли участь понад 150 учасників.
В ході саміту були заслухані 35 виступів керівників українських підприємств і зарубіжних інвесторів.
Компанія «ІМЕКС ХІМГРУП» (торгові марки «ІМЕКС», «АВТОТРЕЙД») презентувала свій завод з виробництва розчинників і автохімії, як інвестиційно-привабливе, конкурентне підприємство, з перспективним розвитком. Наочною ілюстрацією презентації заводу стало нагородження фірми «ІМЕКС ХІІМГРУПП» однією з найпрестижніших в Європі нагород в сфері якості – національною премією Гран-прі «Вища проба» за високу якість і конкурентоспроможність продукції, яке відбулося в рамках інвестиційного саміту.

Підсумком саміту став високий інтерес інвесторів до продукції і послуг українських компаній. Всі бізнес-проекти українських підприємств були передані експертам Торгово Промислової Палати Долини Темзи (Великобританія) з метою подальшого вивчення і просування української продукції та послуг на європейські та світові ринки.

 

Tags: , , , ,