Автохімія ТМ ІМЕКС для ремонтних і фарбувальних робіт.

Компанія «ІМЕКС ХІМГРУП» запустила нову лінійку автохімії по захисту автомобіля і підготовці автомобіля до фарбування. Переваги нової продукції полягають в підвищеній зручності використання. Автомобільні грунти і шпаклівки ТМ ІМЕКС легкі в обробці, з гарною адгезією і швидким терміном висихання.

Вся нова лінійка автохімії ТМ ІМЕКС по захисту і підготовці автомобіля до фарбування виробляється компанією RANAL Sp z o.o. Poland.
Технічні характеристики автомобільних шпаклівок і грунтів ТМ Імекс відповідають характеристикам добре відомої українським автомобілістам продукції під ТМ РАНАЛ.
Засіб для захисту кузова ANTIGRAVITEX представлено в кольорах: білий, сірий, чорний.
Грунт акриловий ЕСО 5 + 1 представлений у великому асортименті кольорів: білий, жовтий, сірий, чорний, графіт, червоний, що дозволяє максимально близько підібрати колір грунту до кольору лакофарбового покриття автомобіля.
Великий вибір автомобільної шпаклівки як універсальної, так і зі спеціалізованими наповнювачами: шпаклівка ALU з алюмінієвим порошком, шпаклівка GLASFASER зі скловолокном, дозволяє підібрати шпаклівку для будь-якої стадії ремонту кузова автомобіля. Зручне фасування від 0,25 кг дозволяє економічно закупити матеріал тільки в необхідній кількості.
Нова лінійка автохімії ТМ Імекс по захисту автомобіля і підготовці до фарбування дозволяє нашим клієнтам отримати продукцію високої якості, котра відповідає європейським вимогам.
Компанія «ІМЕКС ХІМГРУП» планує і надалі розширювати асортимент автохімії для ремонтних і лакофарбових робіт.

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply